Netlisans topbar reklamı

 

Satın aldığınız tüm ürünleri en geç 7 iş günü içinde kullanmanız gerekir 7 iş sonunda geçmiş ürünlerde iade/değişim hakkı mevcut değildir. 

SATIŞ BİLGİLERİNİZİN GİZLİLİĞİ VE GÜVENLİĞİ

Sitemizden ürün satın almak için kayıtlı olduğunuz tüm bilgiler, şirketimiz tarafından 3. taraf firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır. Tüm bilgilerinizi güvende tutarsanız, sizinle ilgili bilgileri ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Dikkat: Sayfa satan bir grup cihaz üzerinde ki donanım birimlerine göre format sonrasında kullanılan bölümlerimizde ise formattan sonra kullanılmayan Lisanslardan sorumlu olan bu durum Ana karta göre değişiklik göstermektedir. Format sonrası kullanılmayan ürünlerde iade/değişim söz konusu değildir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

KREDİ KARTI GÜVENLİĞİ

Firmamız, alışveriş sitelerimizden alışveriş yapan kredi kartı rehberleri üzerinde ilk sırada tutmaktadır. Kredi kartı görüntülemez hiçbir şekilde saklanmamaktadır.

İşlemler sırasında girdiğinizde güvenli bir sitede anlamak için dikkat etmeniz gereken iki şey vardır. Bunlardan biri tarayıcınızın adresinin bir anahtar ya da kilit simgesidir. Bu güvenli bir internet sayfasında olduğunu gösterir ve her türlü gizliliğiz şifrelenerek korunur. Bu bilgiler, ancak satış masraflarına bağlı olarak ve talimat verildiğinde istikametinde kullanılır. Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler alışveriş sitelerinden bağımsız olarak 256 bit SSL (Secure Sockets Layer) kilisesi ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaştırılır. Kartın kullanılabilirliği onaylanırsa alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi tarafımızdan görüntülenemediğinden ve kaydedildiğinden, üçüncü şahısların herhangi bir hükümda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur.

Online olarak kredi kartı ile verilen siparişlerin ödeme/fatura/teslimat adresi bilgilerinin güvenilirliği şirketi tarafından Kredi Kartları Sahtekârlığına karşı denetlenmektedir. Bu nedenle, alışveriş sitelerinden ilk defa sipariş veren siparişlerin teslimat ve teslimat aşamasına gelmesi için öncelikle finansal ve adres/telefon bilgilerinin tamamlanmasının onaylanması gereklidir. Bu bilgilerin kontrolü için gerekirse kredi kartı sahibi müşteri ile veya ilgili banka ile danışmanı geçilmektedir.

Bilgi hattı veya müşteri hizmetleri servisi bulunan ve açık adres ve telefon bilgilerinin içeriği İnternet alışveriş siteleri günümüzde daha fazla tercih edilmektedir. Bu aklınızı kullanarak, bütün içerikler hakkında ayrıntılı bilgi alabilir, online alışveriş hizmeti sağlayan şirket güvenirliği konusunda daha sağlıklı bilgi edinebilirsiniz.

Not: İnternet alışveriş sitelerinde şirketlerinin açık adresinin ve telefonlarının yer almasına dikkat edilmesini tavsiye ediyoruz. Alışveriş yapacaksanız alışverişinizi yapmadan ürünü gördüğünüz mağazanın bütün telefon / adres bilgilerini edinmeyin. Güven verirseniz alışverişten önce telefon ederek teyit edin. Firmamıza ait tüm online alışveriş sitelerimizde bize ait tüm bilgiler ve firma yerinin tüketici krokisi açık olarak belirtilir.

E-POSTA GÜVENLİĞİ

Sitemiz Müşteri Hizmetleri'ne, herhangi bir siparişinizle ilgili olarak göndereceğiniz e-postalarda, asla kredi kartı numaranızı veya şifrelerinizi yazmanız. E-postalarda yer alan bilgiler üçüncü şahıslar tarafından görülebilir. Firmamız e-postalarınızdan aktarılan bilgilerin saklandığı hiçbir yerde garanti edemez.